Stary Rynek/Krzywe Koło,3 pok., 3,5 m wys., 64 m2.

Mieszkanie na sprzedaż
1 690 000,00 PLN , Pow. 64,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Krzywe Koło
Rok budowy:
1953
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
553019
Cena za m2:
26 365,05 PLN
UNO PROPERTIES prezentuje:  zamieszkaj w kamienicy z Bazyliszkiem 

Według warszawskiej legendy to właśnie w tej kamienicy przy ul. Krzywe Koło miał mieszkać Bazyliszek, a sam budynek - po zniszczeniach II wojny światowej - został pieczołowicie odbudowany w latach 50. XX wieku według zachowanych projektów i historycznej dokumentacji.

Krzywe Koło 2/4 | widok na Wisłę | 3,5 m wysokości | 3 pokoje | antresola
Są adresy, które się kupuje I są takie, o których się marzy.
To mieszkanie znajduje się przy ulicy Krzywe Koło 2/4 - w jednej z najcichszych, najbardziej klimatycznych części warszawskiej Starówki, z której z okien rozpościera się przepiękny widok na Wisłę.
Zadbana powojenna kamienica z lat 50., odbudowana z dbałością o detal i klimat miejsca.
ATUTY: 
✔ 
wysokość 3,5 m2
✔ obłędny widok na Wisłę 
✔ 3 pokoje, zachowana stara oryginalna stolarka, mosiężne okucia
✔ ciche mieszkanie, okna wychodzą na dziedziniec 
✔ 2 piętro, hol jedynie 7 m2 !!!
64 m² z przestronnym salonem ponad 25 metrowym 
✔ Sypialnia z wysoką, zabudowaną szafą (do sufitu)
✔ Trzeci pokój z antresolą - idealny na gabinet, pokój gościnny lub dodatkową sypialnią dla dzieci 
✔ Duża łazienka z oknem, ogrzewaniem podłogowym z ogrzewaniem miejskim bez dodatkowych opłat  - po remoncie 4 lata temu
✔ Widna kuchnia z pełnym AGD
✔ Przynależna piwnica
Wnętrze przeszło remont kilka lat temu - jest zadbane, gotowe do zamieszkania.
Detale, które budują wartość:
- Oryginalne, drewniane zabytkowe okna w bardzo dobrym stanie